اخبار نمایشگاه کتاب‌های برگزیده جشنواره‌های کتاب در سال 95

موسسه خانه کتاب با  آغاز سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب‌های برگزیده جشنواره‌های کتاب­ های سال 95 را از 13 تا 23 اردیبهشت ماه در پردیس سینما گالری ملت، کافه کتاب در معرض نمایش قرار می‌دهد.

بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه خانه کتاب، «کتاب‌شناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹5» ویترینی از بهترین کتاب‌های ایران طی سال 1395 است که با نظر کار‌شناسان با تجربه در موضوع‌های مختلف انتخاب و از سوی موسسه خانه کتاب منتشر شده است. این کتاب به معرفی 27 جایزه کتاب که سال 1395 برگزار شده­اند، می‌پردازد که از این تعداد 22 جایزه دولتی و 5 جایزه خصوصی بوده‌اند. در این 27 جایزه تعداد 473 عنوان کتاب حائز رتبه شده‌اند که‌ گاه آثاری مانند کتاب «لم یزرع» در سه جایزه مختلف دولتی و خصوصی حائز رتبه شده یا کتاب «بیایید داستان بنویسیم» در سه جایزه موقفق به کسب جایزه شده‌اند. این کتاب «جایزه‌های سالانه کتاب»، «جایزه‌های ادبی»، «جایزه‌های تخصصی»، «جایزه‌های کودک و نوجوان»، «جایزه‌های کتاب سال استانی و منطقه‌ای» را شامل می‌شود.
علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می تواننداز 13 تا 23 اردیبهشت ساعت 14 تا 20 به پردیس سینماگالری ملت، کافه کتاب به نشانی خیابان ولیعصر، بزرگراه نیایش، روبه روی کردستان مراجعه کنند.

AWT IMAGE