اخبار تمدید مهلت ارسال آثار فراخوان چهاردهمین جشنواره نقد کتاب تا 31 تیرماه 1396.

AWT IMAGE  

  بنابر درخواست علاقه مندان و عدم انتشار شمارگان برخی نشریات سال 1395، دبیرخانه جشنواره نقد کتاب مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا 31 تیر ماه  تمدید کرد.

مؤسسه خانه کتاب هر سال با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی نقد، جشنواره نقد کتاب را همزمان با هفته پژوهش در آذرماه برگزارمی‌کند.  بر این اساس، از همه نویسندگان، مدیران مسئول مطبوعات و نشریات داخلی دعوت شده مقالاتی را که نخستین‌بار در حوزه نقد کتاب در سال 1395 منتشر کرده‌اند، حداکثر تا 31 تیر ماه 1396 از طریق بارگذاری مقالات در تارنمای جشنواره، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.دبیرخانه جشنواره نقد کتاب مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا 31 تیر ماه تمدید کرد.

شایان ذکر است در فراخوان پبشین این جشنواره، آخرین مهلت ارسال آثار 30 خرداد اعلام شده بود که دبیرخانه این جشنواره با تمدید یک ماهه، 30 تیر ماه را به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار اعلام کرد.

دبیرخانه جشنواره نقد کتاب در تهران، خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفرجنوبی، کوچه خواجه‌نصیر، شماره 2، طبقه دوم واقع شده است. علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به همین سایت مراجعه کنند یا با شماره 66415255 تماس بگیرند.